اخذ اقامت اسپانیا 96/11/29

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

اقامت اروپا

چگونه به شکل قانونی اقامت اروپا بگیریم؟

بسیاری از افراد علاقه زیادی دارند تا بتوانند شرایط زندگی در اروپا را پیدا کنند و هموراه به دنبال راه هایی برای داشتن اقامت در اروپا هستند. برخی ابتدا به این قاره و یکی از کشور های ان سفر می کنند و سپس راهکارهای اقامت در کشور مرود نظر خود را دنبال می کنند و برخی قبل از اقدام به سفر اروپایی خود به دنبال دریافت اقامت در یک کشور هستند.

اما سئوالی که هزاران و یا بهتر است بگوییم میلیون ها نفر با آن مواجه هستند این است که چگونه باید شرایط اقامت قانونی در یک کشور اروپایی را به دست بیاورند. این در حالی است که ویزای شنگن نهایتا برای 90روز صادر می شود و بیش از این مدت امکان اقامت برای هر فردی وجود ندارد.

چگونه بیش از 90 روز در اروپا اقامت داشته باشیم؟

برای اقامت بیش از 90 روز در اروپا راه های مختلفی وجود دارد. این بستگی به کشور های مختلف و شرایط قانونی انها دارد ولی در هر صورت اروپا بصورت یک اتحادیه واحد به نام اتحادیه اروپا در بسیاری از موارد قانون گذاری می شود و این موضوع در تعیین راه های اقامت یکنواخت و قانونی تعریف شده در بسیاری از کشور ها هم تاثیر گذار بوده است هر چند اقامت در هر کشور نهایتا به قوانین و مقررات داخلی خود ان کشور منحصر می شود.

در این مطلب به دنبال این هستیم که راه های اقامت اروپا را که به شما اجازه می دهد بیشتر از 90 روز در اروپا اقامت داشته باشید با هم بررسی کنیم. اما قبل از آن توجه به چند نکته مهم ضروری است: اول اینکه هر چند اروپا دارای اتحادیه ای قدرتمند است ولی نهایتا اروپا یک کشور جامع نیست و هر کشور برای خود قوانین و مقررات خاص صدور ویزا و اقامت را دارد. اما با این وجود 26 کشور در اتحادیه اروپا هستند که همه این کشور ها از ویزای شنگن استفاده می کنند. دریافت این ویزا مطابق با استاندارد ها و قوانین اتحادیه اروپا تعیین می شود. اقامت 90 روزه در اروپا هم جزو مقررات ویزای شنگن است. البته این موضوع برای برخی کشور هایی که فعلا در اتحادیه اروپا هستند و قرار است در اینده بیرون بروند مانند انگلستان و ایرلند متفاوت است. اما اقامت در هر کشور قوانین متفاوتی دارد.

برای مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانیا در سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .

estate.sahelaftab.com
02188656892

...
نویسنده : estatesahelaftab بازدید : 17 تاريخ : يکشنبه 29 بهمن 1396 ساعت: 19:35