اخذ اقامت اسپانیا 96/12/07 | بلاگ

اخذ اقامت اسپانیا 96/12/07

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

اخذ اقامت اسپانیا:
ثبت شرکت :
ساحل آفتاب این افتخار را دارد که باتیم وکلای مجرب خود شرکت شما را در کشور اسپانیا ثبت نماید  و دریافت این نوع اقامت با ثبت شرکت در یک رشته مناسب کاری خواهد بود که برای متقاضی طرح برنامه تجارت مناسب آماده می شود . برای اینکار وکلای ما پس از انتخاب نام و ثبت آن موضوع فعالیت شرکت و تمامی مراحل ثبت و اخذ شماره مالیاتی را انجام داده و به افتتاح حساب شرکت شما و اخذ Debit card و Credit card در کشور مورد نظر مبادرت می ورزند.

تمکن مالی(FIP) و نوآفرینی  :
ساحل افتاب با دارا بودن توانایی در اخذ انواع اقامت اسپانیا ، نظیر  اثبات توانایی مالی و یا نوآفرینی  قادر است این نوع اقامت را  برای متقاضیان اخذ نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با بخش اقامت  تماس حاصل فرمایید.

نحوه دریافت شهروندی و اقامت در اسپانیا

دریافت اقامت اسپانیا حتی با میزان پول کم هم ممکن است .

سواحل عالی ، شب زنده داری و زندگی شبانه، غذای عالی از همه فرهنگ ها و برای همه سلیقه ها، بناهای تاریخی، زندگی مدرن و سهولت زندگی، امکانات بی نظیر، سطح بالای فرهنگ و شخصیت عالی مردمان اسپانیایی، دسترسی راحت به همه نقاط کشور و حتی خارج از کشور، حقوق شهروندی ، بیمه و شرایط پزشکی و سلامت در اسپانیا و … همه برای زندگی در این کشور هر فردی را وسوسه می کند.

همه شهر های اسپانیا دیدنی هستند، اروپایی ها از سال های قبل این موضع را به خوبی می دانستند و اسپانیا اولین انتخاب انها برای تعطیلات بود. بسیاری از اروپایی ها در شهر های ساحلی و خطوط ساحلی اسپانیا سرمایه گذاری های خوب یکرده اند و خانه های خود را خریده اند. شهر هایی مانند گرانادا در این میان از همه محبوب تر واقع شده اند.

از سال 2008 به این طرف قوانین املاک و مستغلات برای دریافت سرمایه گذاری های بیشتر اصلاحات زیادی را دید و شرایط خرید و فروش ملک در اسپانیا به مراتب راحت تر شد.

برای مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانیا در سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .

estate.sahelaftab.com
02188656892

...
نویسنده : estatesahelaftab بازدید : 13 تاريخ : دوشنبه 7 اسفند 1396 ساعت: 20:08