اخذ اقامت اسپانیا 96/12/14 | بلاگ

اخذ اقامت اسپانیا 96/12/14

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

اخذ اقامت اسپانیا:
 

چگونگی کسب تابعیت و شهروندی اسپانیا: هر آنچه که شما باید بدانید

زندگی در اسپانیا به دلایل مختلفی مورد توجه و علاقه بسیاری از مردم در سراسر دنیا است و این کشور برای زندگی  جاذبه های فراوانی دارد. شاید اولین و مهم ترین دلیل این موضوع این باشد که اسپانیا بهترین  شرایط آب و هوایی را در بین بسیاری از کشور های جهان و اروپا دارد. مثلا در منطقه بلانکای جنوبی به طور میانگین 320 روز آفتابی با درجه هوایی بسیار عالی دارد که برای زندگی فوق العاده است.

همچنین هزینه های زندگی در اسپانیا در بسیاری از جهات از کشور هایی مانند آلمان و انگلستان پایین تر است، هزینه های غذا و دارو تا حدود زیادی از برخی کشور ها کمتر است و هزینه های مالکیت نیز 30 تا 40 درصد کمتر از کشوری مثل انگلستان است.  اسپانیا به غذاهای عالی شهره است غذاهای دریایی تازه و مجموعه ای از نوشیدنی ها ارزان و درجه یک با استفاده از ترکیبی از سبزیجات تازه و عالی از دیگر جذابیت هایی است که هر کسی نمی تواند به راحتی از انها دل بکند.

این که شما برای سال های متمادی در اسپانیا بوده اید و یا اینکه گاها به اسپانیا رفت و آمد می کنید و به عنوان یک سرمایه گذار در اسپانیا سرمایه گذاری کرده اید و یا اینکه برای اولین بار است که قصد مسافرت و اقامت در اسپانیا را دارید این حق شما است که که بدانید چه مراحل و پیچیدگی هایی را باید پشت سر بگذارید تا بتوانید به عنوان یک شهروند در اسپانیا زندگی کنید.

صرف نظر از اینکه شما برای شروع کسب و کار و پیدا کردن شغل و یا صرفا به منظور لذت بردن از شرایط اسپانیا  قصد دارید شهروندی اسپانیا را اخد نمایید در این مقاله به مراحل و نیاز های مهم برای دریافت حق شهروندی اسپانیا خواهیم پرداخت.

چرا باید اسپانیا را برای شهروندی انتخاب کنیم؟

اسپانیا از بزرگترین کشور های اروپایی و از پایه گذاران اتحادیه اروپا و یکی از اعضا ثابت این اتحادیه است.  شما به عنوان یک شهروند در اسپانیا حق رای دادن دارید  و می توانید در تصمیم های مختلف این کشور مانند تصمیمات سیاسی نقش داشته باشید. حتی در برخی شرایط تصمیم شما بر روی کل اتحادیه اروپا تعمیم داده خواهد شد و تاثیر گذار می باشد.

از همه مهم تری اینکه شما می توانید یک گذرنامه اسپانیایی داشته باشید که به عنوان یک بلیط طلایی برای مسافرت به همه مناطق اسپانیا و اروپا می باشد را دریافت نمایید. این ویزا حق کار و زندگی و مسافرت به همه اتحادیه اروپا را به شما خواهد داد.

 برای مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانیا در سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .

estate.sahelaftab.com
02188656892

...
نویسنده : estatesahelaftab بازدید : 17 تاريخ : دوشنبه 14 اسفند 1396 ساعت: 19:33