اخذ اقامت اسپانیا96/9/25 | بلاگ

اخذ اقامت اسپانیا96/9/25

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 

اخذ اقامت اسپانیا:

شرایط قانونی سرمایه گذاری در اسپانیا:

نحوه سرمایه گذاری ملکی در اسپانیا

دولت اسپانیا برای جذب سرمایه گذاری های خارجی شرایط مختلفی را در کشور اسپانیا بوجود اورده و تسهیلات خوبی در این زمینه ایجاد نموده است. یکی از این شرایط اعطا ویزای طلایی، دیگر اقامت اسپانیا، ارائه سود های مناسب سرمایه گذاری و شرایط مالیاتی مناسب بریا سرمایه گذاران خارجی می باشد

از جمله محبوب ترین سرمایه گذاری ها در اسپانیا سرمایه گذاری در حوزه املاک و مستغلات می باشد. شهرک های توریستی با قابلیت دسترسی عالی به همه مناطق اسپانیایی و اروپایی، انواع امکانات شهری و تسهیلات بهداشتی و درمانی و با بهترین زیر ساخت ها باعث شده تا سرمایه گذاران از همه نقاط دنیا به این سرزمین سرازیر شده و خانه و مستغلات زیادی در این مناطق خریداری نمایند.

برای خرید ملک و مستغلات راه ها و شرایط مختلفی دیده شده و همواره در انواع سایت ها و گزارشات در خصوص خرید ملک در اسپانیا توضیح داده شده است. اما با توجه به اینکه خرید ملک و مستغلات زیادی در اسپانیا توسط ایرانی ها صورت گرفته در این مقاله برای خرید خانه های شما در اسپانیا اطلاعاتی ارائه می شود.

جدای از خدمات مشاوره ای و تخصصی که موسسه حقوقی سیاحتگران ساحل افتاب می تواند به شما برای فروش خانه هایتان در اسپانیا ارائه نماید شما می توانید از وب سایت تخصصی ابن گروه که به خریداران املاک و مستغلات در اسپانیا ارائه خدمات می کند نیز بهره بگیرید. در این وب سایت ها شما می توانید به راحتی اقدام به جستجوی املاک خود بکنید

اما با توجه به اینکه شما درک قوی ای از ارزش املاک ، روند خرید و فروش، اینده املاک  و مسائل حقوقی خرید و فروش ملک ندارید بهتر است این کار توسط مشاورین املاک و در شرایط بهتر توسط کارشناسان ما انجام شود.و اطمینان خواهید داشت که ملک خود را در شرایط مطلوب با قیمت مناسب و در کمترین زمان به دست آورده اید و مشکلات حقوقی هم نخواهید داشت.

توصیه ما استفاده از خدمات حقوقی و مشاوره در زمینه املاک گروه بین المللی سیاحتگران ساحل افتاب می باشد.

موسسه حقوقی سیاحتگران ساحل افتاب با اغلب مشاورین و شرکت های حقوقی معتبر اسپانیا در همه مناطق این کشور در ارتباط و همکاری نزدیک می باشد و به همین دلیل اگر انتخاب شما سیاحتگران ساحل افتاب باشد ضمن پرداخت کمیسیون به قیمت ایران می توانید اطمینان داشته باشید که ملک شما برای فروش با بسیاری از مشاورین املاک اسپانیا مطرح شده است.

برای مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانیا در سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .

estate.sahelaftab.com
02188656892

 

 

...
نویسنده : estatesahelaftab بازدید : 1 تاريخ : شنبه 25 آذر 1396 ساعت: 21:16