اخذ اقامت اسپانیا96/10/06

ساخت وبلاگ
چکیده : اخذ اقامت اسپانیا: نرخ بازگشت سرمایه در اسپانیا نکاتی مهم برای سرمایه گذاری مستقیم د... با عنوان : اخذ اقامت اسپانیا96/10/06 بخوانید :

 

اخذ اقامت اسپانیا:

نرخ بازگشت سرمایه در اسپانیا

نکاتی مهم برای سرمایه گذاری مستقیم در اسپانیا

باز بودن فرصت سرمایه گذاری در اسپانیا

الزامات مورد نیاز و انگیزه های سرمایه گذاری

در اسپانیا طیف وسیعی از پارامتر ها و مشوق های انگیزشی برای سرمایه گذاری وجود دارد. این مشوق ها بر اساس نوع سرمایه گذاری و اهداف سرمایه گذاری افراد متفاوت می باشند.

سازمان ها و مقاماتی که انگیزه سرمایه گذاری در اسپانیا را می دهند:

  • اتحادیه اروپا: اتحادیه اروپا به عنوان پشتوانه سرمایه گذاری مناسبی در اروپا و در کشوری مانند اسپانیا می باشد. این اتحادیه با برنامه های مختلف و پرداخت یارانه های توسعه عمومی مانند FEDER و  S.E زمینه های سرمایه گذاری در اسپانیا را محقق نموده است. دولت اسپانیا نیز در درون خود این کشور این انگیزه ها را مدیریت می کند. اتحادیه اروپا تنها شرکتها و موسساتی را برای سرمایه گذاری حمایت می کند که در اتحادیه اروپا قرار داشته باشند.  هر یک از کشور های عضو اتحادیه اروپا مانند اسپانیا از این حمایت های مالی و توسعه ای اتحادیه اروپا هر ساله درصدی را به خود اختصاص می دهند.
  • دولت مرکزی اسپانیا
  • دولت مرکزی بودجه ای را سالیانه برای امور سرمایه گذاری و حمایتی در نظر می گیرد: معمولا دولت اسپانیا از راه های مختلف به تامین مالی بخش هایی که نیاز به سرمایه گذاری دارند می پردازد. برنامه های تشویقی دولت مرکزی اسپانیا به راحتی در دسترس یوده و محدودیتی از لحاظ سرمایه گذاران داخلی و خارجی ندارد . وزارت اقتصاد و دارایی و وزارت صنایع و گردشگری و بازرگانی اسپانیا در اعطا تسهیلات انگیزشی سرمایه گذاری و مشوق های مختلف در این راه نقش مهمی بر عهده دارند.
  • اداره سرمایه گذاری خارجی تحت حمایت و زیر نظر وزارت صنعت و گردشگری و تجارت اسپانیا مشاورانی را برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف و نو ظهور با ارائه تسهیلات لازم برای سرمایه گذاران انجام می دهد. بخش های مربوط به وزارت صنایع با سرمایه گذاران در بازار ها و فرصت های قدیمی مذاکره می کنند تا انها را برای سرمایه گذاری در صنایع جدید و همچنین فرصت های تازه ترغیب نمایند و مشوق های لازم را هم به انها اعطا می کنند.

برای مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانیا در سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .

estate.sahelaftab.com
02188656892

 

...
نویسنده : estatesahelaftab بازدید : 7 تاريخ : چهارشنبه 6 دی 1396 ساعت: 20:10